LNUN7152MSEGBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNUN7152MSEGBB
JLCPCB Part #
C1617261
Package
Bolt,D63.5xL98mm
Description
-40℃~+105℃ 10.08A@10kHz 1500uF 28.6mm 5000hrs@105℃ 525V 63.5mm 98mm ±20% 螺栓,D63.5xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS