UPM1A272MHD6TN
MFR.Part #
UPM1A272MHD6TN
JLCPCB Part #
C5111705
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.56A@120Hz 10V 16mm 20mm 2700uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS