UBT1K101MPD8TD
MFR.Part #
UBT1K101MPD8TD
JLCPCB Part #
C2166000
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100uF 10mm 3000hrs@125℃ 5mm 790mA@100kHz 80V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS