GYA1J330MCQ1GS
MFR.Part #
GYA1J330MCQ1GS
JLCPCB Part #
C2162245
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 1.1A@100kHz 10mm 33uF 4000hrs@125℃ 40mΩ@100kHz 63V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS