UPJ1C392MHD6
MFR.Part #
UPJ1C392MHD6
JLCPCB Part #
C5111570
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 18mm 2.06A@120Hz 25mm 3900uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS