UPM1K120MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM1K120MED1TD
JLCPCB Part #
C5111767
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 12uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 48mA@120Hz 6.3mm 80V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS