UCB1E101MNL1GS
MFR.Part #
UCB1E101MNL1GS
JLCPCB Part #
C7136624
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 116mA@120Hz 25V 7000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS