UPA1E391MPD
MFR.Part #
UPA1E391MPD
JLCPCB Part #
C1668732
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 390uF 62mΩ 645mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS