UVZ1H221MPD
MFR.Part #
UVZ1H221MPD
JLCPCB Part #
C445119
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 220uF 300mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS