UKL2A6R8MED1TD
MFR.Part #
UKL2A6R8MED1TD
JLCPCB Part #
C1584029
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 6.3mm 6.8uF 65mA@120Hz ±20% Plugin,D6.3xL11mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS