UMV1H100MFD1TP
MFR.Part #
UMV1H100MFD1TP
JLCPCB Part #
C1668744
Description
-40℃~+105℃ 10uF 2.5mm 45mA@10kHz 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS