UKW1C101MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKW1C101MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584274
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 232.5mA@10kHz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS