UMV0G101MFD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMV0G101MFD
JLCPCB Part #
C1597277
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 2.5mm 4V 5000hrs@105℃ 6.3mm 90mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS