LKS2A182MESY
MFR.Part #
LKS2A182MESY
JLCPCB Part #
C6652109
Package
Plugin,D20xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 1800uF 2.7A@120Hz 20mm 50mm ±20% Plugin,D20xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS