UMT0G101MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMT0G101MDD
JLCPCB Part #
C1498222
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 2.5mm 4V 6.3mm 60mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS