UMA1V470MDD
MFR.Part #
UMA1V470MDD
JLCPCB Part #
C1581592
Description
-40℃~+85℃ 120mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@85℃ 35V 47uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS