UMA1C470MDD
MFR.Part #
UMA1C470MDD
JLCPCB Part #
C1579798
Description
-40℃~+85℃ 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 47uF 6.3mm 87mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS