LKSH2272MESZ
MFR.Part #
LKSH2272MESZ
JLCPCB Part #
C1604059
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.5A@120Hz 22mm 2700uF 40mm 71V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS