UKL1V470MPD1TA
MFR.Part #
UKL1V470MPD1TA
JLCPCB Part #
C1845436
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11.5mm 190mA@120Hz 2000hrs@85℃ 3.5mm 35V 47uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS