LKS2A182MESZ
MFR.Part #
LKS2A182MESZ
JLCPCB Part #
C1607200
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 1800uF 2.7A@120Hz 22mm 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS