UKL1V101KPDANA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL1V101KPDANA
JLCPCB Part #
C5111286
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10mm 13.5mm 300mA@120Hz 35V 5mm ±10% 插件,D10xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS