UKL1J151MHD
MFR.Part #
UKL1J151MHD
JLCPCB Part #
C1668400
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 150uF 2000hrs@85℃ 20mm 450mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS