LNR1J223MSEN
MFR.Part #
LNR1J223MSEN
JLCPCB Part #
C3813814
Package
Bolt,D35xL123mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 123mm 22000uF 35mm 5000hrs@85℃ 63V 7.1A@120Hz ±20% Bolt,D35xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS