UKL1A151MPDANATA
MFR.Part #
UKL1A151MPDANATA
JLCPCB Part #
C5111151
Package
Plugin,D8xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 12.5mm 150uF 250mA@120Hz 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS