UKL1A151MPDANATD
MFR.Part #
UKL1A151MPDANATD
JLCPCB Part #
C1498344
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 150uF 250mA@120Hz 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS