RNU1E181MDN1KX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNU1E181MDN1KX
JLCPCB Part #
C1578422
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 16mΩ@100kHz 180uF 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 4.65A@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS