UHW1H102MHD
MFR.Part #
UHW1H102MHD
JLCPCB Part #
C250864
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 20mΩ@100kHz 3.5A@100kHz 31.5mm 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS