LNK2G222MSEGBB
MFR.Part #
LNK2G222MSEGBB
JLCPCB Part #
C1617568
Package
Bolt,D63.5xL88mm
Description
-25℃~+85℃ 2200uF 28.6mm 400V 5000hrs@85℃ 63.5mm 8.9A@120Hz 88mm ±20% 螺栓,D63.5xL88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS