UHW1E222MHD
MFR.Part #
UHW1E222MHD
JLCPCB Part #
C250946
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 15mΩ@100kHz 2200uF 25V 25mm 3.2A@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS