LQR2V123MSEH
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LQR2V123MSEH
JLCPCB Part #
C1588463
Package
Bolt,D76.2xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 12000uF 193mm 31.8mm 35.7A@120Hz 350V 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% Bolt,D76.2xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS