QXP2E473JRPT
MFR.Part #
QXP2E473JRPT
JLCPCB Part #
C3793194
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 125V、250V 47nF ±5% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS