UHE2A221MHD6TN
MFR.Part #
UHE2A221MHD6TN
JLCPCB Part #
C1580913
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 16mm 220uF 22mm 7.5mm 791mA@120Hz ±20% 插件,D16xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS