MAL214034222E3
MFR.Part #
MAL214034222E3
JLCPCB Part #
C1599898
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 16mm 2200uF 22mm 3000hrs@125℃ 7.5mm 980mA@100Hz ±20% 插件,D16xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS