URZ2A220MPD1TD
MFR.Part #
URZ2A220MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588921
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 22uF 3.5mm 8mm 93mA@120Hz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS