UHE1V331MPD
MFR.Part #
UHE1V331MPD
JLCPCB Part #
C116236
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1.21A@100kHz 10mm 16mm 330uF 35V 5mm 60mΩ@100kHz 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS