LKG2A122MESCAK
MFR.Part #
LKG2A122MESCAK
JLCPCB Part #
C1608795
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 1200uF 2.3A@120Hz 20mm 35mm ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS