UPM1C471MPD6
MFR.Part #
UPM1C471MPD6
JLCPCB Part #
C1668215
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 16mm 470uF 5000hrs@105℃ 5mm 660mA@120Hz 90mΩ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS