UHD1V151MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHD1V151MPD
JLCPCB Part #
C1583669
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 150uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 532mA@120Hz 72mΩ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS