LKX2G391MESC35
MFR.Part #
LKX2G391MESC35
JLCPCB Part #
C1614627
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.2165A@50kHz 2000hrs@105℃ 35mm 35mm 390uF 400V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS