UFW1H332MHD
MFR.Part #
UFW1H332MHD
JLCPCB Part #
C1585937
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 18mm 2.36A@120Hz 2000hrs@85℃ 3300uF 35.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS