UFG1J101MPM1TD
MFR.Part #
UFG1J101MPM1TD
JLCPCB Part #
C5110905
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100uF 10mm 22mm 255mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS