UFG1H3R3MDM
MFR.Part #
UFG1H3R3MDM
JLCPCB Part #
C1580577
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 11mm 22mA@120Hz 2mm 3.3uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS