UPW1J101MPD
MFR.Part #
UPW1J101MPD
JLCPCB Part #
C136283
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
100uF 10mm 12.5mm 256mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 540mA@100kHz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS