UFG1E470MEM
MFR.Part #
UFG1E470MEM
JLCPCB Part #
C2916044
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 25V 47uF 6.3mm 85mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS