UKT1E103MRD
MFR.Part #
UKT1E103MRD
JLCPCB Part #
C1588236
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 10000uF 1000hrs@105℃ 10mm 2.15A@120Hz 20mm 25V 40mm ±20% 插件,D20xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS