UES1H221MHM1TN
MFR.Part #
UES1H221MHM1TN
JLCPCB Part #
C1584983
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16mm 220uF 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS