UEP1H101MPD1AA
MFR.Part #
UEP1H101MPD1AA
JLCPCB Part #
C2875227
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 190mA@120Hz 20mm 50V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS