UKL0J152MHD
MFR.Part #
UKL0J152MHD
JLCPCB Part #
C1667967
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 1500uF 2000hrs@85℃ 25mm 5mm 6.3V 910mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS