UKW0J102MPD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKW0J102MPD1TA
JLCPCB Part #
C1658313
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 2000hrs@85℃ 3.5mm 530mA@120Hz 6.3V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS