UPA1C222MHD3
MFR.Part #
UPA1C222MHD3
JLCPCB Part #
C1598747
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.938A@120Hz 12.5mm 16V 2200uF 22mΩ 25mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS